Son Zamanlarda İzlediğim En İyi Dizi “BODYGUARD” Dizi Yorumu

“Savaş gazisi David Budd,bir terör saldırısının engellenmesine yardımcı olduktan sonra,içişleri bakanı Julia Montague’yu korumakla görevlendirilir.Bu işi sırasında görevi ve inançları arasında sıkışıp kalır…”

Uzun zamandır izlenecekler listemde yer alan Bodyguard’ı sonunda izleyip bitirebildim.Açıkça söylemem gerekirse büyük beklentilerle açmıştım ve inanın bana buna değdi.Çoğu açıdan beğendiğim kalite kokan bir dizi olmuş bana kalırsa.Özellikle Richard Madden’ın oyunculuğuna diyebilecek herhangi bir şey bulamıyorum.Muazzamdı.Drama dizilerinde en iyi erkek oyuncu dalında altın küreyi almasına şaşmamak lazım.Deyim yerindeyse alnının  teriyle hak ederek kazanmış.Bu dizide takıldığım iki nokta oldu.Birincisi,hikayede yansıtılan bazı düşünceler çok yanlış bir şekilde ele alınmıştı bana kalırsa.Keşke şu kısım böyle olmasaydı dediğim sahneler vardı,insanlarda yaratacağı etki açısından. İkincisi de Budd’ın eşi Vicky’nin oyunculuğuydu.Böyle bir karakterin yanında çok sönük bir performanstı.Fakat tüm bunlar bir yana,izlemenizi şiddetle tavsiye edeceğim bir dizi olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Şimdi de izleyenlerle paylaşmak istediğim yorumlarıma geçelim;

—–> SPOILER ALERT <—–

O sezon finali neydi öyle(yani umarım sezon finalidir)! Uzun zamandır böyle soluğumun kesildiğini hissettiğim bir bölüm izlememiştim. Richard Madden’ın bu bölümdeki oyunculuğunu ayrıca alkışlamak lazım.Bir an gerçekten suç üstüne kalacak sanmadım değil.Her şey öyle bir gelişti ki bölümün sonu hangi ara geldi anlayamadım.Muazzamdı!

Peki ya bakanla aralarında olanlar ? Asla istemediğim sinirimin bozulduğu,diziyi bırakmayı düşündürten bir gelişmeydi.Bana kalırsa aralarında böyle bir ilişkinin olması aşırı saçma ve gereksizdi.Eğer ki bu bir aşk hikayesine dönseydi şuan bu diziyi size öneriyor olmazdım bile…

Umarım ikinci sezonu gelir ve bir o kadarda iyi olur.Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

 

 

Selam :) Ben Ecesu,19 yaşındayım. İstanbul'da yaşıyorum. Medipol Üniversitesi hemşirelik bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim.Okumayı ve yazmayı söktüğümden beri,bir şeyler okuyup yazılar yazmak benim için hep vazgeçilmez bir hobi oldu. Burada da sizlerle okuduğum kitaplar ve izlediğim film-dizilerle ilgili görüşlerimi paylaşıyor olacağım.Takipte kalın,kelimelerde buluşmak dileğiyle :)

2 comments On Son Zamanlarda İzlediğim En İyi Dizi “BODYGUARD” Dizi Yorumu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.